Współpraca

Równowaga ciała i ducha

Zdrowe, świadome odżywianie i styl życia mają ogromne znacznie dla naszego zdrowia, zarówno fizycznego jak i psychicznego.  Uregulowany rytm dobowy, odpowiednia aktywność fizyczna, umiejętność regulowania napięcia emocjonalnego to ważne aspekty naszego zdrowia. W swojej pracy z drugim człowiekiem, stawiam na podejście holistyczne, którego celem jest przywrócenie harmonii we wszystkich obszarch życia. 

Współpracuję ze specjalistami, którzy w podobny sposób podchodzą do zdrowia człowieka i podobnie jak ja kochają swoją pracę.

mgr Anna Chalastra (Krasińska)

Zdrowym odżywieniem interesuję się od wielu lat. Postanowiłam zacząć kształcić się w tym kierunku już na etapie szkoły średniej wybierając profil Technik Żywienia w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Grudziądzu. Następnie ukończyłam studia na kierunku Dietetyka na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym w Szczecinie. Podczas studiów zdobyłam duże doświadczenie w pracy w poradni dietetycznej podczas praktyk w szpitalach oraz prowadząc projekt naukowy o tematyce żywienia kobiet w ciąży w ramach Studenckiego Koła Naukowego. Wyniki prowadzonych przeze mnie badań zostały zaprezentowane na Konferencji Naukowej Żywienie Dziecka Wczoraj i Dziś w Krakowie oraz opublikowane w formie abstraktu w czasopiśmie Przegląd Lekarski. Swoją wiedzę na bieżąco pogłębiam czytając artykuły naukowe i specjalistyczne książki oraz uczęszczając na konferencje naukowo-szkoleniowe o wszechstronnej tematyce obejmującej zagadnienia żywieniowe, m.in. żywienie w chorobach tarczycy, w depresji, w profilaktyce i leczeniu chorób nowotworowych oraz wiele innych. Interesuje się również gotowaniem. Ukończyłam wiele kursów w tym zakresie, z łatwością wymyślam nowe przepisy i zdrowsze wersje tradycyjnych dań. Moje doświadczenie w pracy w gabinecie pokazało, że bardzo ważna jest relacja między dietetykiem a pacjentem. W związku z tym zaczęłam pogłębiać swoją wiedzę z zakresu psychologii oraz doskonalić umiejętności społeczne. Ukończyłam też studia pedagogiczne.

https://krasinska.dobrydietetyk.pl/


Copyright (c) 2020, Wszelkie prawa zastrzeżone. Gabinet  Psychologiczno-Terapeutyczny "Papilio"
Liczba odwiedzin: 35855